Aktuality, strana 12

 
 

Zábradlí zase trochu jinakZábradlí zase trochu jinak

Zábradlí které Vám představím je výjimečné v tom, že není nikde pevně kotveno do podlahy terasy. Majitel objektu měl v minulosti velké problémy se zatékáním vody terasou do domu. Nechal ji celou předělat a jeho zadání bylo nikam nevrtat a nikde...
 

Kované zábradlí s vyzlacenými detailyKované zábradlí s vyzlacenými detaily

Na několika fotografiích můžete vidět právě realizované zábradlí s detaily,které jsou zlacené. Kované zábradlí vychází z návrhu architekta,který k domu zvolil složitější kovaný motiv a zlacení,které je i součástí interiéru.
 

Držáky na květinyDržáky na květiny

Umělecké kovářství Mittner vyrábí kované zábrany na padání květináčů a truhlíků z parapetů oken. Tyto držáky nejenom zabraňují spadnutí a škodě na majetku, ale jsou i velice estetické, a v mnoha případech jsou dominantou fasády domu.
 

ŘEMESLO ŽIJE - článek kolegů Slavaty a SedlákaŘEMESLO ŽIJE - článek  kolegů Slavaty a Sedláka

Kovářské dílny bývají dnes často propojeny se zámečnickými. „ Obě profese se pak okrajově také věnují pasířině, což jsou ozdobné práce z barevných kovů. Je to nutnost, aby dílna mohla vůbec fungovat z ekonomického hlediska ," popisuje Zdeněk...
 

Kované zábradlí balkónůKované zábradlí balkónů

Minulý týden dokončilo naše kovářství balkónové zábradlí na starším rodinném domě,který prochází celkovou rekonstrukcí. Domy z 80 let minulého století pomale dosluhují a majitelé se na nás obracejí s výrobou nových kovaných zábradlí.
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  
 
 
 

© 2020 - Umělecké kovářství Mittner, Umělecké kovářství Praha, On-line marketing - Marketingwebu.cz
Krbové nářadí, kované kliky, kované ploty