Aktuality, strana 13

 
 

Jak vzniká kované zábradlíJak vzniká kované zábradlí

asto slýchávám od zákazníků,že potřebují výrobek co nejdříve, a že to přece není tak složité. Mnohdy si neuvědomují, kolik je za tím vším práce.
 

Kovaná zrcadla do interiéruKovaná zrcadla do interiéru

V každé domácnosti nesmí chybět pořádné zrcadlo. Nejlepší je však to z uměleckého kovářství Mittner. Kované rámy zrcadel,které si můžete prohlédnout na několika fotografiích jsou ručně kované přímo u nás v dílně. Vždy dbáme na to, aby se rámy...
 

Kovaný altán do zahradního arboretaKovaný altán do zahradního arboreta

Nedávno byl dokončen kovaný zahradní altán s měděnou střechou. Tento zahradní altán má ocelovou konstrukci, která je žárově pozinkována. Jako vrchní nátěr je použitý italský Unifer v odstínu kovářská čerň.
 

Kované zábradlí a brány se zlacenímKované zábradlí a brány se zlacením

V říjnu 2017 byla předaná zakázka na které jsou více jak 2 tuny železa.  Jednalo se o pěkné kovářské výrobky, které jsme dělali dle vzoru,který si vybral sám zákazník, a byly doplněny o zlacené detaily. 
 

Kování pro vinařeKování pro vinaře

V našem kovářství často vyrábíme doplňky do vinných sklepů. Každý sklep je trochu jiný a to nás baví. Vinaři často nechávají provedení na kovářích a na několika fotografiích si můžete prohlédnout poslední realizace.