Aktuality, strana 13

 
 

Vybavení vinných sklepůVybavení vinných sklepů

Umělecké kovářství Mittner dodává veškeré kování k vybavení vinného sklepa. Jedná se především o různá kovaná světla, kované svícny , kované držáky na koštýře, stojany na vína, kované kliky, kované panty atd....
 

Kolo pro radostKolo pro radost

Inspiroval mě pan Zimovčák, který jezdí na takovém kole po celém světě a dává si vysoké cíle. I já jako kovář si dávám vysoké cíle,tak jsem si od něho půjčil závodní speciál a začal přemýšlet o výrobě.
 

Jak vznikal závěs na orchidejeJak vznikal závěs na orchideje

Zákazník si u nás objednal závěs na orchideje,který má být 2,5 metru vysoký, má být zavěšen v 15 metrech na dřevěné konstrukci a má být celkově vzdušný. Byla to pro naše kovářství výzva , a tak jsme se pustili do práce.
 

Kované detaily v zámečnické práciKované detaily v zámečnické práci

V kovářství Mittner si můžete objednat i atypické zámečnické výrobky, které jsou v některých detailech provedení ozdobeny kovanými detaily. Ne na všechny objekty se hodí klasická ruční kovářská práce.
 

Kované brány s dřevěnou výplníKované brány s dřevěnou výplní

Umělecké kovářství Mittner vyrábí i brány s dřevěnou výplní. Spojení kovu a dřeva je u nás velmi oblíbené a dělá se v mnoha provedeních jak barevných,tak designových. Podstatou je neprůhlednost do objektu z uličního traktu.Naše kovářství spolupracuje...
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  
 
 
 

© 2020 - Umělecké kovářství Mittner, Umělecké kovářství Praha, On-line marketing - Marketingwebu.cz
Krbové nářadí, kované kliky, kované ploty