Aktuality

 
 

Koš na dřevoKoš na dřevo

Koš na dřevo je především doplńkem interiéru a praktickým pomocníkem při topení v krbovišti. Často se však zapomíná na uložení dřeva ve venkovním prostoru. Někdo má dřevník,kde má složeno spoustu kubíků dřeva ...
 

Krb a jeho doplňkyKrb a jeho doplňky

Celou další realizaci těchto doplňků ke krbu nechal již na našich šikovných kovářích. Pro mé kováře je to vždy zpestření jejich každodenní činnosti a rádi takovou práci dělají. Povedlo se. Majitel byl nadšený.
 

Krbové nářadí jako doplněk ineriéruKrbové nářadí jako doplněk ineriéru

Krbové nářadí se vyrábí v uměleckém kovářství Mittner řadu let a pořád se inovuje. Na fotografii je realizace nářadí a okování krbu ve starobylém sklepení. Vše bylo uděláno dle návrhu architekta ...
 

Doplňky ke krbuDoplňky ke krbu

Ke každému pořádnému krbu patří krbové doplňky,které usnadní práci s jeho provozem. Na přiložené fotografii vidíte nejvíce používaný typ krbu a to je uzavřená krbová vložka.
 

Malá rekapitulace kovářství 2019Malá rekapitulace kovářství 2019

Přestože ještě není konec roku, udělali jsme si v našem uměleckém kovářství menší rekapitulaci, jakých kovaných výrobků jsme tento rok dělali nejvíc a které byly neobvyklé a zajímavé. Na prvním místě v četnosti jsou kované brány a kované ploty.
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  
 
 
 

© 2020 - Umělecké kovářství Mittner, Umělecké kovářství Praha, On-line marketing - Marketingwebu.cz
Krbové nářadí, kované kliky, kované ploty