Kované ploty, brány, vrata a oplocení

 

Kliknutím na obrázek zjistíte cenu, nebo další informace o produktu.

 

 

Kovaný plot - ochrana i ozdoba zároveň

Kvalitní kované ploty z naší dílny budou dlouhá léta zdobit a chránit Váš dům. Estetický vzhled plotu vhodně doplní a podtrhne celkový vzhled Vašeho domu i zahrady, zaujme kolemjdoucí a ochrání Vás před nevítanými návštěvníky. Kované ploty jsou věcí, na které se rozhodně nevyplatí šetřit za každou cenu. Staré přísloví "nejsme tak bohatí, abychom si kupovali levné věci" zde platí dvojnásob. Tato investice se Vám rozhodně vyplatí a vrátí v podobě minimální údržby a stále krásného vzhledu.

Kované brány či vrata - vstup k Vašemu domovu

Je-li je Váš dům obehnán kovaným plotem, měl by být vhodně doplněn i kovanou bránou a brankou.Brána či vrata jsou vstupem do Vašeho království. Projde jí každý, kdo Vás navštíví.
Jsme schopni realizovat téměř jakýkoliv Váš požadavek. Za sebou máme nesčetně vyrobených kovaných bran i vrat nejrůznějších druhů a typů. Podíveje se na naše reference. Naše kované brány vrata i ploty zdobí domy po celé naší republice, ale i v zahraničí.

V případě, že se rozhodnete pro elektricky ovládanou bránu, naše firma Vám ji samozřejmě dodá od návrhu až po kompletní realizaci a montáž.

Kované ploty, brány či vrata jak si je přejete

Kované ploty, brány i vrata zhotovujeme vždy na míru. Nabízíme realizaci podle Vašeho vlastního návrhu. A pokud si nejste jisti, jak by měl Váš plot nebo brána či vrata vypadat, navrhneme Vám je tak, aby se stylově hodily k Vašemu domu, případně zajistíme schůzku s architektem. Firma Mittner Vám dává jistotu, že si pořizujete kvalitní kovaný výrobek, který bude každý obdivovat a Vy budete spokojeni. Určitě oceníte minimálními nároky na jeho údržbu po dlouhá desetiletí. Mluví za nás léta zkušeností v kovářském oboru a stovky spokojených zákazníků, kteří se k nám vracejí a doporučují nás.

Přečtěte si:

 
 

A ještě slogan na závěr:

"Tak jako šaty dělají člověka, krásné a kvalitně provedené oplocení spolu s bránoou či vraty dodají vzhled celému domu."

 
© 2023, Umělecké kovářství Mittner - Brno
EUR