Aktuality, strana 11

 
 

Kované zábradlí a brány se zlacenímKované zábradlí a brány se zlacením

V říjnu 2017 byla předaná zakázka na které jsou více jak 2 tuny železa.  Jednalo se o pěkné kovářské výrobky, které jsme dělali dle vzoru,který si vybral sám zákazník, a byly doplněny o zlacené detaily. 
 

Kování pro vinařeKování pro vinaře

V našem kovářství často vyrábíme doplňky do vinných sklepů. Každý sklep je trochu jiný a to nás baví. Vinaři často nechávají provedení na kovářích a na několika fotografiích si můžete prohlédnout poslední realizace.
 

V jednoduchosti je krásaV jednoduchosti je krása

Na několika fotografiích Vám představím kované oplocení s doplňky před rodinný dům. Zvolil jsem jednoduché řešení s některými kovanými detaily, které podtrhnou celou zakázku.
 

Kované nápisy a čísliceKované nápisy a číslice

Kovářství Mittner ve své výrobě vyrábí ručně kované nápisy všech velikostí a druhů provedení. Kované nápisy děláme zcela kované ručně,nebo použijeme laserový výpalek a ten překoveme a kovářsky upravíme.
 

Kované brányKované brány

Brány jsou ve většině případů součástí oplocení pozemku. Brána jakožto i celé oplocení není jed designovou záležitostí,ale především ohrazuje soukromí majitele pozemku. V našem kovářství vyrábíme brány otočné i pojezdové.
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  
 
 
 

© 2020 - Umělecké kovářství Mittner, Umělecké kovářství Praha, On-line marketing - Marketingwebu.cz
Krbové nářadí, kované kliky, kované ploty