Kované zábradlí na schodiště i balkon

 

CENY JEDNOTLIVÝCH PRODUKTŮ
Kliknutím na obrázek se dozvíte cenu, nebo bližší informace o produktu.
 

 

Kované zábradlí

Volbou správného kovaného zábradlí můžete Vašemu domovu dodat ten správný styl a šmrnc. Ať jde o interierové či exterierové zábradlí, zhotovíme jej podle Vašeho přání nebo podle návrhu architekta.

Pro různé typy objektů se hodí různé typy zábradlí. Ideální je, když kované zábradlí doplňuje například kovaný plot, případně další kované doplňky. Styl kování přizpůsobíme stylu domu, který mají naše výrobky zdobit.

Zábradlí pro terasy a balkony

Na zábradlí, které je umístěno v exteriérech, jsou kladeny vysoké nároky. Proto venkovní zábradlí opatřujeme stejně jako ploty vysoce kvalitní povrchovou úpravou, která zajistí jeho dlouhou životnost a krásný vzhled po mnoho let.

Vnitřní zábradlí a zábradlí na schodiště

Vnitřní zábradlí by mělo být v dokonalé harmonii s ostatními prvky interiéru. Mělo by ladit barevně i stylově a navozovat pocit útulnosti a bezpečí.
Hlavní funkce zábradlí však není estetická, ale bezpečnostní. Proto je nutné dbát nejen na design, ale také na hustotu příček, správnou výšku madla a další technické parametry. Zejména v domácnostech, kde jsou děti, je bezpečnostní funkce zábradlí na prvním místě.

Volbou naší firmy získáte profesionály v oboru, kteří Vám s výběrem toho správného zábradlí dokážou poradit. Děláme vše proto, abyste byli vždy spokojení kvalitou výrobků našeho kovářství Mittner – firmy s dlouholetou tradicí a stovkami spokojených zákazníků.

Podívejte se na:

 
 

A ještě slogan na závěr:

"Na schodech či terase se zábrádlím od firmy Mittner se vždy cítíte bezpečně."

 
EUR
 

© 2021 - Umělecké kovářství Mittner, Umělecké kovářství Praha, On-line marketing - Marketingwebu.cz
Krbové nářadí, kované kliky, kované ploty