Kované zábradlí, madla na schodiště

 

Kliknutím na obrázek zjistíte cenu, nebo další informace o produktu.















































































 

 

 KOVANÉ ZÁBRADLÍ

Zábradlí má za úkol zajistit bezpečný provoz, zvyšuje komfort při pochůzce, je také důležitým estetickým prvkem. Zábradlí lemuje schodiště, venkovní prostory balkonů nebo teras, často je osazeno i jako přirozená zábrany v prostředí, které střídá několik výškových úrovní podlah.

 

ZÁBRADLÍ NA SCHODIŠTĚ, BALKÓNY I TERASY

Při výrobě  zábradlí můžeme nabídnout profesionální služby. Zajistíme součinnost od prvotního návrhu až po finální realizaci. Disponujeme nejen plně vybavenou dílnou, ale také letitými zkušenostmi, které nám dovolí obsáhnout pestré portfolio služeb. Zajistíme realizaci rekonstrukce historických budov, nabídnout můžeme řemeslnou ruční práci a kované zábradlí v jakémkoli stylu. Podílet se můžeme na obnově zábradlí na historické budově, stejně dobře zvládneme osadit zábradlím i na soukromém domě. 

POVRCHOVÁ ÚPRAVA ZÁBRADLÍ A KOTVENÍ

Pro každý projekt vám doporučíme ideální řešení konstrukce i kotvení. Zajistíme kvalitní materiály, které vybíráme s ohledem na maximální pevnost a odolnost. Vždy bereme v potaz, jakému namáhání bude zábradlí vystaveno. Ušlechtilé materiály se skvěle přizpůsobí mechanickému zatížení, s mnohaletou garancí si zachovají perfektní vzhled. Při řešení venkovních ploch bereme v potaz také nutnou odolnost vůči střídání teplot, přímému UV záření a spádové vodě.

Obraťte se na nás kdykoli. Ochotně vám přiblížíme časovou i finanční náročnost plánovaného projektu. Navrhneme kroky k realizaci a zajistíme veškeré potřebné činnosti.

 
 
 
© 2024, Umělecké kovářství Mittner - Brno
EUR