Aktuality, strana 4

 
 

Krbové nářadí jako doplněk ineriéruKrbové nářadí jako doplněk ineriéru

Krbové nářadí se vyrábí v uměleckém kovářství Mittner řadu let a pořád se inovuje. Na fotografii je realizace nářadí a okování krbu ve starobylém sklepení. Vše bylo uděláno dle návrhu architekta ...
 

Doplňky ke krbuDoplňky ke krbu

Ke každému pořádnému krbu patří krbové doplňky,které usnadní práci s jeho provozem. Na přiložené fotografii vidíte nejvíce používaný typ krbu a to je uzavřená krbová vložka.
 

Malá rekapitulace kovářství 2019Malá rekapitulace kovářství 2019

Přestože ještě není konec roku, udělali jsme si v našem uměleckém kovářství menší rekapitulaci, jakých kovaných výrobků jsme tento rok dělali nejvíc a které byly neobvyklé a zajímavé. Na prvním místě v četnosti jsou kované brány a kované ploty.
 

Kované koše ke krbuKované koše ke krbu

Kované koše na dřevo dotváří spolu s ostatními krbovými doplňky celkový dojem a příjemnou atmosféru kolem Vašeho krbu. Jistě oceníte malý koš postavený přímo u krbu, aby byla polínka vždy po ruce, nebo velký, umístěný třeba na terase na větší...
 

Ručně kované krbové nářadí se stojanemRučně kované krbové nářadí se stojanem

Kované krbové doplňky patří k velmi žádanému artiklu našeho uměleckého kovářství, protože jsou nezbytnou součástí topení v krbu a současně působí stylově a dekorativně. K nejčastěji používaným patří kovaná lopatka, háček, vidlička a smetáček.