Aktuality, strana 4

 
 

Výroba kovaného lustruVýroba kovaného lustru

Chceme Vám dopřát malé nahlédnutí „pod pokličku“ naší práce. Stejně jako každý kuchař uvaří podle téhož receptu jinak než ostatní, protože má svoji jedinečnou chuť, vlastní vychytávky a „tajemství šéfkuchaře“, také každý kovář má svůj osobitý...
 

Kovaná branka Kovaná branka

Kovaná branka zasazená do kamenné nebo cihlové zídky může sloužit nejen jako vstup na Váš pozemek, ale lze ji také využít například jako předěl mezi okrasnou a užitkovou zahradou, může být zajímavým prvkem u vstupu do vinného sklepa… možností...
 

Kovaná brána Kovaná brána

Kovaná brána kombinovaná se dřevem a k ní ladící plot jsou vhodnou variantou pro zákazníky, kteří mají rádi přírodní materiály a chtějí něco zajímavějšího, než je samotné dřevo.
 

Kované dekoraceKované dekorace

V našem uměleckém kovářství velmi rádi kombinujeme s kovem různé materiály. Kromě dřeva a kamene je to například i keramika, která je stejně jako kovařina originální ruční práce.
 

Kovaný plotKovaný plot

Každý plot, který vznikne v uměleckém kovářství Mittner, je jedinečný a originální. Na našich webových stránkách si můžete prohlédnout ukázky různých realizací kovaných plotů doplněných kovanou bránou s elektropohony a samozřejmě i kovanou brankou.
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  
 
 
 

© 2020 - Umělecké kovářství Mittner, Umělecké kovářství Praha, On-line marketing - Marketingwebu.cz
Krbové nářadí, kované kliky, kované ploty