Kované zábradlí na terasy a schodiště od kovářství Mittner

Sdílet na:
 

Moje kovářství vyhrálo soutěž o dodavatele kovaného zábradlí na terasy a schodiště rodinného domu významného představitele automobilky Volkswagen v Německu. Byla to práce náročná na celkové zpracování, vzdálenost a především na nároky majitele domu.

Dům v zahradě majitele byl velice rozsáhlý a členitý, takže kovaného zábradlí na terasy a schodiště bylo mnoho. U kovaného zábradlí v prvním patře jsme zvolili kotvení do podesty balkónů ze přední strany. Tím nebyla narušena dlažba a tak nemůže dojít do budoucna k zatékání pod ni. Na dalších terasách kde bohužel nebylo možné kotvit kované zábradlí do podesty z přední strany, se kované zábradlí buď lepilo na speciální lepidlo, nebo se přichytilo na nerezové trny, které byly zapuštěny do podlahy, ale byly opatřeny hydroizolací, která zabránila průniku vody pod dlažbu.

Vše prováděla ve vysoké kvalitě stavební firma. Další kovaná zábradlí byla na schodišti u vstupu do domu a do východu na rozsáhlou zahradu. Kovářské práce celý dům esteticky velice povznesly, majitel domu byl maximálně spokojen, a proto si v další etapě objednal další kovářské práce. V obslužné části domu jsme dodávali technické schodiště se zábradlím v moderním duchu. Celou zakázku v Německu jsme završili dodávkou vstupní dvoukřídlé kované brány, která vážila 500kg a stala se dominantou.

Chtěl bych poděkovat svému týmu uměleckých kovářů, kteří se na zakázce podíleli a odvedli dobrou práci, která se nám zúročila v tom, že jsme na základě referencí dostali další zakázku a to ještě většího rozsahu.

V mém uměleckém kovářství je kvalita práce na prvním místě, a proto se naše kované výrobky typu kované zábradlí, kované brány, kované oplocení tak líbí a jsou tak žádané nejen u nás na Jižní Moravě, ale po celé ČR a v zahraničí.

 
 
 

© 2021 - Umělecké kovářství Mittner, Umělecké kovářství Praha, On-line marketing - Marketingwebu.cz
Krbové nářadí, kované kliky, kované ploty