Aktuality, strana 10

 
 

Kované ploty a brányKované ploty a brány

Oplocení každé nemovitosti je vizitkou jejího majitele. Kované ploty a brány jsou nejčastěji používané , nejen pro svoji estetickou krásu,ale také pro dlouhou životnost. Kvalitní kované ploty,které vyrábíme v našem kovářství si můžete prohlédnout...
 

Kované prvky v kuchyniKované prvky v kuchyni

Jedna z posledních realizací, kterou jsme udělali v našem kovářství Mittner, byla skleněná rampa nad bar u kuchyňské linky a madla na dvířka a zásuvky. Skleněná kalená deska byla zavěšena mezi trámy na kované tyče. 
 

Jak vzniká kované zábradlíJak vzniká kované zábradlí

asto slýchávám od zákazníků,že potřebují výrobek co nejdříve, a že to přece není tak složité. Mnohdy si neuvědomují, kolik je za tím vším práce.
 

Kovaná zrcadla do interiéruKovaná zrcadla do interiéru

V každé domácnosti nesmí chybět pořádné zrcadlo. Nejlepší je však to z uměleckého kovářství Mittner. Kované rámy zrcadel,které si můžete prohlédnout na několika fotografiích jsou ručně kované přímo u nás v dílně. Vždy dbáme na to, aby se rámy...
 

Kovaný altán do zahradního arboretaKovaný altán do zahradního arboreta

Nedávno byl dokončen kovaný zahradní altán s měděnou střechou. Tento zahradní altán má ocelovou konstrukci, která je žárově pozinkována. Jako vrchní nátěr je použitý italský Unifer v odstínu kovářská čerň.
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  
 
 
 

© 2020 - Umělecké kovářství Mittner, Umělecké kovářství Praha, On-line marketing - Marketingwebu.cz
Krbové nářadí, kované kliky, kované ploty