Kované a bezpečnostní mříže na okna a dveře

 

Kliknutím na obrázek zjistíte cenu, nebo další informace o produktu.

 

 

Mříže jako ochrana i estetický prvek

Mříže plní především bezpečnostní funkci a dokážou Váš majetek ochránit před nenechavci. Zejména u chat, chalup a dalších objektů, kde po většinu týdne nikdo není, oceníte precizně kované bezpečnostní mříže.

Kované / bezpečnostní mříže do oken i dveří

jsou ideální kombinací pro spolehlivou ochranu Vašeho objektu.

 

Fixní či otevírací kované mříže jsou vždy pevně spojeny s budovou tak, aby vniknutí do ní bylo co možná nejsložitější a odradilo tak případné zloděje. Estetická stránka mříží je však neméně důležitá. Při navrhování jejich tvaru a stylu kování vycházíme z představ majitele.Neopomíjíme ani důležitý fakt, že se přes mříže budete dívat z objektu ven, a proto by měl výhled být co možná nejpříjemnější. Nikdo nechce, aby si ve vlastním domě připadal jako ve vězení.

Výroba mříží z ověřených materiálů

Výroba mříží je vždy individualní záležiitostí a musí splňovat bezpečnosstní i estetické požadavky. Na výrobu mříží používáme materiály od ověřených dodavatelů, se kterými spolupracujeme již roky. Povrchová úprava těchto materiálů je uzpůsobena pro dlouhou životnost mříží v těžkých povětrnostních podmínkách. Kvalitní povrchová úprava je velice důležitým prvkem, který prodlouží životnost mříží až o několik desetiletí.

Mříže od návrhu po montáž

Pokud se rozhodnete pro ochranu Vašich oken, dveří, výlohy či vitrýny kovanými bezpečnostními mřížemi, naše firma Vám bude nápomocna od počátečního návrhu až po konečnou montáž mříží. Naše kované mříže budou výrazným prvkem, v němž se kloubí krása a účelnost.

Široké reference

Vzhledem k vysoké kvalitě našich produktů se můžeme pyšnit množstvím referencí. Podívejte se na fotografie námi dodaných kovaných bezpečnostních mříží na obydlích spokojených zákazníků, mezi něž se můžete zařadit i Vy!

 
 

A ještě slogan na závěr:

"S kovanou mříží od firmy Mittner platí dvojnásob: můj dům - můj hrad."

 
© 2024, Umělecké kovářství Mittner - Brno
EUR