Zahradní grily, kované rožně

 

Kliknutím na obrázek zjistíte cenu, nebo další informace o produktu.


 

 

Zahradní grily, rožně

Na fotografiích si můžete prohlédnout rožně na opékání selat či kuřat, různé typy grilů, přenosná kovaná ohniště, kovaná dvířka na udírnu. Jejich provedení je opravdu pestré a vždy je uzpůsobeno Vašim požadavkům a také množství potravin, které chcete tepelně zpracovat.

Nejpoužívanější jsou nerezové rošty na grilování masa, dále jehly na šašlik a ražniči. Nenecháváme nerez jen stříbrnou, jak je běžné, ale děláme na ni efektní patinu. Můžeme vyrobit i otáčející se vidličku na kuřata a při zvolení většího motoru i otočný rožeň na sele.

Kované doplňky na grilování

Jako příslušenství, které patří ke správnému grilování, dodáváme i pánve, špízy, kované krbové nářadí, měchy, digestoře atd. Vše můžeme podle přání zákazníka vyrobit jak z nerez oceli, tak i z obyčejného železa, samozřejmě s kvalitní povrchovou úpravou.

Poradenství

Vaše zahrada se v léte může stát Vaším druhým domovem. Je příjemné strávit chvíle s rodinou a přáteli při grilování a sklence dobrého vína. Proto neváhejte zavolat, rádi Vám poradíme s výběrem toho nejleošího grilu a doplňků pro Vás.

 
 

Slogan na závěr:

"Láska prochází žaludkem."

 
© 2024, Umělecké kovářství Mittner - Brno | Aktuality | Marketing
EUR