Aktuality, strana 14

 
 

V jednoduchosti je krásaV jednoduchosti je krása

Na několika fotografiích Vám představím kované oplocení s doplňky před rodinný dům. Zvolil jsem jednoduché řešení s některými kovanými detaily, které podtrhnou celou zakázku.
 

Kované nápisy a čísliceKované nápisy a číslice

Kovářství Mittner ve své výrobě vyrábí ručně kované nápisy všech velikostí a druhů provedení. Kované nápisy děláme zcela kované ručně,nebo použijeme laserový výpalek a ten překoveme a kovářsky upravíme.
 

Brány otočné a pojezdové ručně kovanéBrány otočné a pojezdové ručně kované

Brány jsou ve většině případů součástí oplocení pozemku. Brána jakožto i celé oplocení není jed designovou záležitostí,ale především ohrazuje soukromí majitele pozemku. V našem kovářství vyrábíme brány otočné i pojezdové.
 

Zábradlí zase trochu jinakZábradlí zase trochu jinak

Zábradlí které Vám představím je výjimečné v tom, že není nikde pevně kotveno do podlahy terasy. Majitel objektu měl v minulosti velké problémy se zatékáním vody terasou do domu. Nechal ji celou předělat a jeho zadání bylo nikam nevrtat a nikde...
 

Kované zábradlí s vyzlacenými detailyKované zábradlí s vyzlacenými detaily

Na několika fotografiích můžete vidět právě realizované zábradlí s detaily,které jsou zlacené. Kované zábradlí vychází z návrhu architekta,který k domu zvolil složitější kovaný motiv a zlacení,které je i součástí interiéru.