Brána se dřevěnou výplní

Sdílet na:
 

Výroba a montáž brány a dvou branek na faru v Dolánkách nad Ohří dala našemu kovářství zabrat. Brána Váží 450 kg a vše musíme zvládnout bez zvedací techniky. V kovářství můžou pracovat jen silní chlapi. Jako výplň bylo použito bukové dřevo s kvalitním vrchním namořením do požadovaného odstínu. Brána je pohledová z obou stran.

V zadní části je spojovací rám, který drží dřevěnou výplň tak, aby mohla pracovat, a nebyla napevno spojena s bránou. Je to takový systém plovoucí podlahy. Tuto variantu dělá naše kovářství již několik let, a velice se nám to osvědčilo. Vlivem povětrnostních podmínek jinak pracuje rám brány a jinak dřevěná výplň. Samozřejmostí u našich bran jsou seřizovací prvky, které fungují po celou životnost výrobků. V horní části brány bylo namontováno pozlacené slunce, které charakterizuje tuto farnost.

V kovářství Mittner si můžete objednat nejenom kované brány v různých provedeních, ale i jiné výrobky, které najdete v jednotlivých kategoriích na našich internetových stránkách. V kovářství Mittner vždy rychle, kvalitně a za ceny dostupné všem.

brána s dřevěnou výplní celek

detail ozdoby

branks

druhá branka