Oplocení - kovaný plot, pojezdové a dvoukřídlé brány

Sdílet na:
 

Plot či oplocení je volně stojící stavba, která má za úkol zabránit nebo omezit pohyb přes nějakou hranici. Na rozdíl od vystavěné zdi je jednodušší na stavební konstrukci. Některé druhy kovaných plotů zabraňují nejenom pohybu ale i průhledu, jiné umožňují částečný nebo úplný pohled skrz oplocení na pozemek. Kovaný plot je také prvek zahradní architektury používaný k přerozdělení pozemků a zahrad.

Často kladená otázka proč právě kovaný plot a né jiný?

V jedné větě se to říci nedá, ale pokusím se. Ploty kované mají pevnou konstrukci, jsou bezpečné, není s nimi žádná údržba a především se dají tvarovat do různých obrazců a tím se přizpůsobit prakticky každé stavbě. V kovářství Mittner najdete bezpočet realizací a myslím si, že si zde vybere každý. Ke kovanému oplocení patří samozřejmě i vstupní branka a brána.

Kovaná brána může být dvoukřídlá, nebo pojezdová. S oběma typy elektropohonů se u nás můžete seznámit, a tím si i zabezpečit Váš komfort při každodenním otevírání přístupové cesty na Váš pozemek. Kovářství Mittner je tu pro Vás více jak 25 let. Rádi se s Vámi podělíme o naše dlouholeté zkušenosti.

Podívejte se, jak takové kované ploty mohou vyoadat.