Zahradní krby a jejich příslušenství, krbové nářadí

Sdílet na:
 

Zahradní krby, někdy také nazývány venkovní krby, se v posledních třech desítkách let staly vyhledávanou součástí zahradních posezení. Zcela nebo zčásti nahradily otevřená ohniště pro improvizované opékání uzenin a masa..

Zahradní krby spojily možnost venkovního posezení u otevřeného ohně bez obtěžujícího kouře s tepelnou úpravou nejrozmanitějších potravin grilováním, pečením, uzením atd. Firma Mittner - kovářství je specialista na doplňky k těmto krbům. Nejčastěji se jako doplněk dodává otočný rožeň s motorkem, na kterém se mohou grilovat různé druhy masa a drůbeže. Z hygienických důvodů dodáváme krbové doplňky a krbové nářadí z nerez oceli. Nedílnou součástí zahradních krbů jsou i koše na dřevo, nebo grilovací rošty. V našem kovářství se dělá vše na zakázku, takže si poradíme se všemi rozměry, které nám dodáte. Inspiraci a pomoc hledejte na našich www stránkách v kategorii krbové nářadí a doplňky, nebo zahradní grily a rožně.

Zahradní krby lze rozdělit do dvou základních kategorií.

  1. Velké stavěné krby se složitou konstrukcí, ale s širokým spektrem použití /integrované pece, udírny, grily, kuchyňské doplňky, dřezy atd. Tyto krby jsou často součástí budovy včetně komínového systému a jsou poměrně finančně, projektově i stavebně složité.
  2. Menší, stavebnicové zahradní krby jednoduché konstrukce navržené tak, aby i laik byl schopen takový produkt dle návodu sestavit a zprovoznit.

Do obou provedení  firma Mittner - kovářství dodává krbové příslušenství na zakázku. Jedná se zejména o: krbové nářadí, koše na dřevo ke krbům, rošty, otočné rožně, vzduchové měchy, špízy atd.  

zahradní gril

venkovní gril

venkovní zahradní gril

zahradní grilování

 
 
 

© 2021 - Umělecké kovářství Mittner, Umělecké kovářství Praha, On-line marketing - Marketingwebu.cz
Krbové nářadí, kované kliky, kované ploty