Kované ploty, brány, branky

Sdílet na:
 

Potřebujete vyřešit oplocení, brány či branky na vašem pozemku? Umělecké kovářství Mittner poskytne vašemu domu originální produkty. Kované brány a ploty jsou dílem, které dotváří vzhled vašeho domu, předznamenává váš osobní prostor. Vyberte si plot či bránu přesně podle vašich představ, kovářství Mittner vyrobí originální produkty, které budou zdobit váš dům po několik generací. Ochotně navrhneme a poradíme nejvýhodnější variantu daného výrobku, včetně povrchové úpravy. Vše přizpůsobíme designu stavby, nebo vašemu přání. Kovářství nabízí široký výběr motivů vzorů kovaných plotů a bran, které lze efektně kombinovat. Při výrobě se snažíme co nejvíce vycházet z představ našich zákazníků.

Kovaný plot

Kovaný plot se stane designovým a stylovým doplňkem vašeho domu či provozovny. Kvalitní povrchová úprava zaručuje minimální nároky na údržbu po celá léta. Nedílnou součástí dodávky kovaného plotu, je také kovová branka, je vhodné, aby byla ve stejném stylu jako celý plot či brána. Branku zajistíme v jakémkoliv provedení a rozměru. Samozřejmostí jsou kvalitní panty, které ji bezpečně ponesou a zajistí bezchybné užívání. Součástí dodávky jsou také kliky se štítky odpovídajícího vzhledu, zapadající do koncepce celého plotu.

Kovaná brána

Pokud vévodí vašemu domu kovaný plot, určitě je potřeba jej doplnit o stylově odpovídající kovanou bránu. Umělecké kovářství vyrobí kované brány různé náročnosti a designu. Brány i branky můžeme opatřit automatickým pohonem, aby váš odchod i příchod byl maximálně pohodlný. Bránu můžete mít jednokřídlou, dvoukřídlou, posuvnou, samonosnou atd., vše záleží na dispozici prostoru na vašem pozemku, nebo na vašem přání.

 
 
 

© 2021 - Umělecké kovářství Mittner, Umělecké kovářství Praha, On-line marketing - Marketingwebu.cz
Krbové nářadí, kované kliky, kované ploty