Kované zábradlí vnitřní i venkovní

Sdílet na:
 

V kovářství Mittner se mimo jiné specializujeme i na výrobu vnitřních a venkovních zábradlí. Zábradlí plní účel nejenom bezpečnosti, ale je i významným okrasným prvkem celého objektu. Na několika fotografiích Vám představím kované zábradlí v kombinaci s dřevěným madlem.

Velice často zákazníci zvažují, zda dát madlo na kovaném zábradlí dřevěné, či ocelové. Je to vždy o vkusu zákazníka, interiéru, často i o zkušenosti z minulosti. Doporučujeme obě varianty, ale snažíme se někdy zákazníkovi vymluvit třeba umístění dřevěného madla do venkovních prostor, kde je madlo na přímém slunci a dešti. Ochrana dřeva v takovém případě je dosti složitá a do budoucna i náročná.

V našem uměleckém kovářství dokážeme udělat prakticky jakýkoliv tvar a provedení kovaného zábradlí. Na stavbách se často setkáváme s různými tvary schodišť a někdy jsou to tvary opravdu složité. Ne každé kovářství dokáže udělat třeba kované zábradlí na točité, či spirálové schodiště.

Firma Mittner - umělecké kovářství se takovouto výrobou zabývá více jak 25 let a má s tímto typem schodišť zkušenosti. Na několika fotografiích uvidíte naši práci. Práci provádíme po celé České republice.

 kované zábradlí realizace 01

kované zábradlí realizace 03

kované zábradlí realizace 04

kované zábradlí realizace 05

kované zábradlí realizace 02