Posuvné brány

Sdílet na:
 
 

Posuvné brány jsou optimálním řešením pro vjezdové cesty, které jsou ztížené tvarem terénu, například jsou vedené do kopce nebo s mírnou zatáčkou v nájezdu. Nabízí přednostní využití také v prostředí, kdy nejbližší okolí brány nedovoluje bezpečné otevření a otáčení křídel.

Funkční a spolehlivý mechanismus

Celá plocha brány je pevně usazená ve speciální konstrukci. Pohyb brány do strany usnadňuje pojezdová kolejnice, která brání vybočení z vytyčeného směru, nevhodné manipulaci nebo poškození plochy. Materiál kolejnice i konstrukce brány vždy maximálně respektuje nutnou odolnost vůči mechanickému poškození. Zvolený materiál se dobře vyrovnává s přímým UV zářením, teplotními výkyvy i spádovou vodou.

Posuvné brány můžou využívat automatické pohony, které zvýší komfort při užívání. Zapojením moderních systémů zjednodušíte obsluhu a nemusíte se obávat možných omezení, jakým je zanesení kolejnice sněhem nebo spadaným listím. Hmotnost brány při otevírání bez problémů odstraní běžný spadový nános. V případě omezení je možné bránu jednoduše odblokovat a otevírat ručně.

Elegantní design

Tvar i výplň brány může dokonale převzít styl okolního vybavení. Může navázat na styl řešeného oplocení. Základní tvar řeší běžné geometrické tvary, možné je napodobit i ozdobné klenutí v horní části. Výplň pole nabízí sloupky v různě širokém rozestupu, ale také zajímavé kombinace kovu a dřeva.

Bezpečí a ochrana pozemku

Výhodou  posuvných bran je nejen úspora prostor při otevírání, ale také pevné a bezpečné uzavření plochy. Vrata zasahují svou spodní části až k zemi. Při volném pohybu domácích zvířat tak vystupují jako maximálně spolehlivá bariéra.

 
© 2024, Umělecké kovářství Mittner - Brno
| Aktuality | Marketing