Kovaná vrata

Sdílet na:
 
 

Kovaná vrata nabízí možné varianty ve zpracování jako samonosná konstrukce, posuvná nebo křídlová. Záleží jen na vašich představách a dispozicích konkrétního pozemku.

Vrata mají za úkol bezpečně uzavřít prostor před nežádoucím vstupem. Omezují nebo zcela zabraňují výhledu do prostředí, čímž zvyšují pocit soukromí. Jsou také důležitým estetickým prvkem.

Dokonalý vzhled a styl

Zajistíme pro vás realizaci vrat, která přesně sladí celkový styl domu i jeho okolí. Kované prvky můžou převzít původní podobu, zejména u historických objektů vždy spolupracujeme s odborníky a používáme dobové podklady, abychom se co nejvíce přiblížili žádanému vzhledu.

Novým stavbám můžeme nabídnout zručné řemeslné zpracování. Můžeme využít inspiraci historií, napodobit jakékoli zdobné nebo geometrické prvky.

Bezpečný provoz

Vrata můžeme kombinovat s moderními automatickými pohony, které zvyšují komfort ovládání vjezdu. Zachovat můžeme i klasické uzpůsobení. Výška vrat se vždy odvíjí od řešení plotu i konkrétních potřeb. Spodní hranu vrat řešíme vždy tak, aby v případě omezení prostoru spadaným sněhem nebo listím neomezila otevírání a provoz.

Obraťte se na nás kdykoli. Ochotně vám přiblížíme možnosti řešení podle velikosti prostoru i žádaného stylu. Pomůžeme vám navrhnout funkční řešení, které vyhoví snadné obsluze i celkovým vzhledem. Vždy dbáme na kvalitní zpracování, veškeré konstrukce jistíme pevným kotvením. Snažíme se, aby naše dobře odvedená práce byla tou nejlepší reklamou.

 
© 2024, Umělecké kovářství Mittner - Brno
| Aktuality | Marketing