Křídlové brány

Sdílet na:
 
 

Tradičním řešením vjezdové cesty jsou křídlové brány. Nabízí možnost stylově přizpůsobit vzhled k okolí, je možné je umístit na kovové sloupky, ale i na stávající zděnou výstavbu. Garantují bezpečné uzavření a užívání pozemku. Navíc i tento tradiční stavební prvek může doplnit moderní automatický pohon s dálkovým ovládáním, který výrazně zvýši komfort obsluhy.

Variabilní řešení

Křídlové brány jsou zavěšené na speciálně uzpůsobených pantech. Při rekonstrukci starších objektů tak dovolují umístit nový prvek na původní konstrukci s minimálními nároky na změny nebo úpravy.

Elegantní design

Velkou variabilitu nabízí také řešení vzhledu brány. Konstrukci může zaplnit plná i volněji řešená plocha. Výplň může kombinovat plné plochy z plechových plátů, které zcela zabrání výhledu zvenčí na pozemek a zvýší tak pocit soukromí. Elegantní varianty nabízí výplň kombinovanou se samostatnými zdobnými sloupky nebo v kombinaci se dřevem.

Spolehlivý provoz

Klasické křídlové brány jsou vhodné pro většinu objektů. Jediným omezením je dostatečný prostor potřebný pro otáčení křídel vrat. Nabízíme vám pomoc při návrhu i konečnou realizaci. Vždy využíváme kvalitní materiály, které vyhoví nárokům na stálost. Kovové části si zachovávají vysokou odolnost vůči spádové vodě, rozdílným teplotám i přímému UV záření. Vždy dbáme na pečlivé zpracování a optimální řešení konstrukce a kotvení.

 
© 2024, Umělecké kovářství Mittner - Brno
| Aktuality | Marketing