Kované ploty

Sdílet na:
 
 

Plot je důležitým prvkem, který má za úkol jasně vyhranit prostor pozemku, zabraňuje nežádoucímu vstupu a také hraje důležitou roli v celkovém vzhledu objektu.

Maximální odolnost a stálost

Kované ploty představují ideální řešení, které v mnohém předčí klasické dřevěné varianty. Kovy jsou odolné a stálé vůči vlivu spádové vody, vyrovnají se bez problémů s výkyvy teplot i přímému UV záření. V rámci údržby nevyžadují opakované nátěry nebo impregnaci. S vysokou odolností vyhoví i nárokům vůči mechanickému zatížení.

Perfektní vzhled

S kovy se dá pracovat kreativním způsobem. Výplň jednotlivých polí je samozřejmě možné kombinovat i s dalšími materiály, nejčastěji se dřevem.

Plná výplň polí zvýší pocit soukromí při pohybu po zahradě, brání výhledu z vnějšího prostředí. Volněji řešené díly přidávají plotu vzdušnost a opticky zvětšují velikost pozemku. Vzhled plotu necháme zcela na vašich představách.

Inspirace historií i modernou

Dokážeme napodobit historické styly a ploty přizpůsobit vzhledu okolního objektu. Pracovat můžeme i s původními plány a stylem oplocení vrátit žádanou podobu objektu. Nebráníme se však ani novinkám, atypickým řešením ani zvláštním přáním.

Nabízíme vám kompletní práci od návrhu plotu, zajištění potřebného kvalitního materiálu až po finální realizaci a instalaci na místě. Kdykoli se na nás obraťte, přiblížíme vám finanční i časový rozsah práce a doporučíme vám možnosti, které nejlépe vyhoví vašim možnostem.

 
© 2024, Um�leck� kov��stv� Mittner - Brno