Kované brány

Sdílet na:
 
 

Kované brány pevně uzavírají pozemek, zvyšují bezpečný pohyb a brání nežádoucímu vstupu. Svým estetickým řešením můžou zvyšovat pocit soukromí a bránit pohledu zvenčí. Podtrhují styl objektu a kompaktně uzavírají celkový pohled na dům a zahradu.

Krásné a stálé řešení

Kované brány Vám dovolí proměnit vzhled běžného vjezdu na pozemek. Pevné a odolné materiály je možné proměnit v pevnou zábranu, která však různým zdobením a tvary perfektně vyhoví nárokům na reprezentativní styl.

Pevné a odolné materiály

Základní konstrukce i výplň dílů je realizována z výjimečně pevných a odolných materiálů. Bez známek stárnutí nebo tvarových změn se brána vyrovná s teplotními výkyvy, přímým UV zářením i spádovou vodou. Nevyžaduje častou ani složitou údržbu. Kov je možné ponechat v původní úpravě nebo případně speciálními laky barevně oživit.

Spolehlivý a bezpečný provoz

Kované brány dokážeme realizovat v jakémkoli uzpůsobení. Do prostoru vaší zahrady můžete zakomponovat klasická křídlová vrata, pozemky s menším vjezdovým prostorem využijí ideálně vrata posuvná. Kované brány je možné vyrobit také v samonosné konstrukci.

Klasické ruční otevírání může vystřídat i moderní začlenění automatických pohonů. Dálkové ovládání zvýší komfort obsluhy brány. Nabízíme vám kompletní řešení pro realizaci plotu, brány i vrátek. Veškeré prvky přizpůsobíme vzhledově vašim představám a vždy vybereme optimální konstrukci i způsob kotvení tak, aby se prvky staly pevným a bezpečným základem.

 
© 2024, Umělecké kovářství Mittner - Brno
| Aktuality | Marketing