Aktuality, strana 20

 
 

Oprava litinového kříže - PodivínOprava litinového kříže - Podivín

Firma Mittner - umělecké kovářství se kromě klasického uměleckého kovařství věnuje i restaurování litinových křížů a podstavců. Máme s restaurováním bohaté zkušenosti. Po úspěšném restaurování jsme celý kříž opatřily šopovaným zinkem a vrchním...
 

Kované brány otočné a pojezdovéKované brány otočné a pojezdové

Nedílnou součástí oplocení Vašeho domu je kovaná brána a branka. V dnešní době je nejrozšířenější elektrické ovládání bran, a to buď otočným způsobem , nebo posuvným. Na naše realizované zakázky osazujeme motory od prověřeného německého výrobce. 
 

Ručně kované plotyRučně kované ploty

Umělecké kovářství Mittner se zaměřuje na ruční umělecké kovářství a jedním z hlavních programů výroby je výroba kovaných plotů. Kované ploty u nás můžete objednat od prvotního zaměření až po konečnou montáž.
 

Kovářství a kovovýrobaKovářství a kovovýroba

Jsou lidé,kteří celý život pracovali někde v kovovýrobě /zámečnictví , lisovna, obrobna atd./ a rozhodli se jít cestou soukromníka. Velice jednoduché je nad svoji firmu dát název umělecké kovářství a začít podnikat. Kovářství a umělecké kovářství...
 

Kovářství v moderním světěKovářství v moderním světě

Mnoho lidí si myslí, že kovářství je jen historické řemeslo a v dnešní době se s ním setká jen na historických jarmarcích a vánočních trzích. Dnešní kovářství, které jde s dobou a sleduje moderní trendy tak jako to naše, má o práci postaráno.