Aktuality, strana 16

 
 

Jak vznikal závěs na orchidejeJak vznikal závěs na orchideje

Zákazník si u nás objednal závěs na orchideje,který má být 2,5 metru vysoký, má být zavěšen v 15 metrech na dřevěné konstrukci a má být celkově vzdušný. Byla to pro naše kovářství výzva , a tak jsme se pustili do práce.
 

Kované detaily v zámečnické práciKované detaily v zámečnické práci

V kovářství Mittner si můžete objednat i atypické zámečnické výrobky, které jsou v některých detailech provedení ozdobeny kovanými detaily. Ne na všechny objekty se hodí klasická ruční kovářská práce.
 

Kované brány s dřevěnou výplníKované brány s dřevěnou výplní

Umělecké kovářství Mittner vyrábí i brány s dřevěnou výplní. Spojení kovu a dřeva je u nás velmi oblíbené a dělá se v mnoha provedeních jak barevných,tak designových. Podstatou je neprůhlednost do objektu z uličního traktu.Naše kovářství spolupracuje...
 

Krbové nářadí a ornamentním držákemKrbové nářadí a ornamentním držákem

Dnes můžete koupit mnoho druhů krbového nářadí v obchodních domech a různých e-shopech. Než takovou věc uděláte, tak byste měli vědět, že krbové nářadí není jen na ozdobu, ale především na práci.
 

Ručně kované poštovní schránkyRučně kované poštovní schránky

Naše kované schránky jsou vyráběny ručně a v naší nabídce najdete mnoho druhů a provedení. Poštovní schránky děláme nejen na zeď, ale i na různých nohách a stojanech.