Aktuality, strana 9

Aktuality, strana 9
 
 

Kované brány s dřevěnou výplníKované brány s dřevěnou výplní

Umělecké kovářství Mittner vyrábí i brány s dřevěnou výplní. Spojení kovu a dřeva je u nás velmi oblíbené a dělá se v mnoha provedeních jak barevných,tak designových. Podstatou je neprůhlednost do objektu z uličního traktu.Naše kovářství spolupracuje...
 

Krbové nářadíKrbové nářadí

Dnes můžete koupit mnoho druhů krbového nářadí v obchodních domech a různých e-shopech. Než takovou věc uděláte, tak byste měli vědět, že krbové nářadí není jen na ozdobu, ale především na práci.
 

Kované poštovní schránkyKované poštovní schránky

Naše kované schránky jsou vyráběny ručně a v naší nabídce najdete mnoho druhů a provedení. Poštovní schránky děláme nejen na zeď, ale i na různých nohách a stojanech.
 

Kované zábradlíKované zábradlí

Kovaná zábradlí se na reprezentativních stavbách začínají užívat v barokním období, kdy jde zpravidla o velmi náročné kované, často částečně zlacené či jinak barevně zdobené výkovky.
 

Zahradní krby a jejich příslušenství, krbové nářadíZahradní krby a jejich příslušenství, krbové nářadí

Zahradní krby, někdy také nazývány venkovní krby, se v posledních třech desítkách let staly vyhledávanou součástí zahradních posezení. Zcela nebo zčásti nahradily otevřená ohniště pro improvizované opékání uzenin a masa..
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16