Kované mříže na okna, dveře a světlíky

Kované mříže na okna, dveře a světlíky
 

CENY JEDNOTLIVÝCH PRODUKTŮ
Klikni na obrázek a dozvíš se cenu + bližší informaci o výrobku. 

Mříže jako ochrana i estetický prvek

Mříže plní především bezpečnostní funkci a dokážou Váš majetek ochránit před nenechavci. Zejména u chat, chalup a dalších objektů, kde po většinu týdne nikdo není, oceníte precizně kované mříže.

Kované mříže do oken i dveří

jsou ideální kombinací pro spolehlivou ochranu Vašeho objektu.

 

Fixní či otevírací mříže jsou vždy pevně spojeny s budovou tak, aby vniknutí do ní bylo co možná nejsložitější a odradilo tak případné zloděje. Estetická stránka mříží je však neméně důležitá. Při navrhování jejich tvaru a stylu kování vycházíme z představ majitele.Neopomíjíme ani důležitý fakt, že se přes mříže  budete dívat z objektu ven, a proto by měl výhled být co možná nejpříjemnější. Nikdo nechce, aby si ve vlastním domě připadal jako ve vězení.

Mříže z ověřených materiálů

Na výrobu mříží používáme materiály od ověřených dodavatelů, se kterými spolupracujeme již roky. Povrchová úprava těchto materiálů je uzpůsobena pro dlouhou životnost mříží v těžkých povětrnostních podmínkách. Kvalitní povrchová úprava je velice důležitým prvkem, který prodlouží životnost mříží až o několik desetiletí.

Mříže od návrhu po realizaci

Pokud se rozhodnete pro ochranu Vašich oken, dveří, výlohy či vitrýny kovanými mřížemi, naše firma Vám bude nápomocna od počátečního návrhu až po konečnou realizaci. Naše mříže budou výrazným prvkem, v němž se kloubí krása a účelnost.

Široké reference

Vzhledem k vysoké kvalitě našich produktů se můžeme pyšnit množstvím referencí. Podívejte se na fotografie námi dodaných kovaných mříží na obydlích spokojených zákazníků, mezi něž se můžete zařadit i Vy!

 

A ještě slogan na závěr:

"S kovanou mříží od firmy Mittner platí dvojnásob: můj dům - můj hrad."

 
EUR