Aktuality, strana 13

Aktuality, strana 13
 
 

Kované plotyKované ploty

Umělecké kovářství Mittner se zaměřuje na ruční umělecké kovářství a jedním z hlavních programů výroby je výroba kovaných plotů. Kované ploty u nás můžete objednat od prvotního zaměření až po konečnou montáž.
 

Kovářství a kovovýrobaKovářství a kovovýroba

Jsou lidé,kteří celý život pracovali někde v kovovýrobě /zámečnictví , lisovna, obrobna atd./ a rozhodli se jít cestou soukromníka. Velice jednoduché je nad svoji firmu dát název umělecké kovářství a začít podnikat. Kovářství a umělecké kovářství...
 

Kovářství v moderním světěKovářství v moderním světě

Mnoho lidí si myslí, že kovářství je jen historické řemeslo a v dnešní době se s ním setká jen na historických jarmarcích a vánočních trzích. Dnešní kovářství, které jde s dobou a sleduje moderní trendy tak jako to naše, má o práci postaráno. 
 

Kované zábradlí na terasu srubuKované zábradlí na terasu srubu

Kované zábradlí na terase srubu je vyrobeno dle návrhu firmy Mittner umělecké kovářství. Na přiložených fotografiích je vidět jak dokonale se k sobě hodí dřevo a kov. Přání zákazníka bylo udělat něco vzdušného, atypického a moderního.
 

Oprava a renovace litinového kříže firmou Mittner na hřbitov v PodivíněOprava a renovace litinového kříže firmou Mittner na hřbitov v Podivíně

Na několika fotografiích Vám představuji opravu a renovaci litinového kříže, který byl opraven v našem uměleckém kovářství Mittner. Na fotografiích je vidět stav před renovací, průběh opravy a hotové dílo.
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16