Kované zábradlí na schodiště i balkon

Kované zábradlí na schodiště i balkon
 

CENY JEDNOTLIVÝCH PRODUKTŮ
Klikni na obrázek a dozvíš se cenu + bližší informaci o výrobku.

 

 

Kované zábradlí

Volbou správného zábradlí můžete Vašemu domovu dodat ten správný  "šmrnc". Ať jde o interierové či exterierové zábradlí, zhotovíme jej podle Vašeho přání nebo návrhu architekta.

Pro různé typy objektů se samozřejmě hodí různé typy. Ideální je, když kované zábradlí doplňuje například i kovaný plot, případně další kované doplňky. Styl kování přizpůsobíme stylu domu, který mají naše výrobky zdobit.

Zábradlí pro terasy a balkony

Na zábradlí, které je umístěno v exteriérech, jsou kladeny vysoké nároky. Proto zábradlí pro venkovní použití opatřujeme stejně jako ploty vysoce kvalitní povrchovou úpravou, která zajistí jeho dlouhou životnost a stále krásný vzhled.

Vnitřní zábradlí a zábradlí na schodiště

Interiérové zábradlí by mělo být v dokonalé harmonii s ostatními prvky v místnosti. Ladit barevně i stylově a navozovat Vám i Vašim přátelům a blízkým pocit útulnosti a bezpečí.
Hlavní funkce zábradlí však není estetická, ale především bezpečnostní. Proto je nutné dbát nejen na design, ale také na hustotu příček, správnou výšku madla a další parametry. Zejména v domácnostech, kde jsou děti, je bezpečnostní funkce zábradlí na prvním místě.
Volbou naší firmy získáte profesionály v oboru, kteří Vám s výběrem toho správného zábradlí dokážou poradit.
Vy i Vaši přátelé budete jistě nadšeni kvalitou provedení od firmy Mittner – firmy s dlouholetou tradicí a stovkami spokojených zákazníků.

 

A ještě slogan na závěr:

"Na schodech či terase se zábrádlím od firmy Mittner se vždy cítíte bezpečně."

 
EUR