Aktuality, strana 11

Aktuality, strana 11
 
 

Krbové doplňkyKrbové doplňky

Léto pomalinku končí a je potřeba přemýšlet o zimních doplňcích. Jako každý rok začíná krbová sezóna a je potřeba se včas vybavit doplňky, které neodmyslitelně patří ke krbům. Na tyto doplňky a jejich výrobu je specialista firma Mittner
 

Kované kliky a klepadlaKované kliky a klepadla

Ručně kované kliky a klepadla z kovářství Mittner jsou vždy precizně udělané, a proto slouží svému účelu mnoho let. Kliky a klepadla u nás vyráběné jsou originálního provedení, jsou rozmanitých tvarů a provedení.
 

Kované brány na SlovenskoKované brány na Slovensko

Právě dokončujeme první etapu kovaných bran na Slovensko.  Hlavní dvoukřídlá kovaná brána bude osazena do kamenné zdi a bude poháněna zemním elektropohonem.
 

Kované zábradlíKované zábradlí

Na stavbách se často setkáváme s různými tvary schodišť a někdy jsou to tvary opravdu složité. Ne každé kovářství dokáže udělat třeba kované zábradlí na točité, či spirálové schodiště.
 

Kovářský denKovářský den

Blíží se jaro a my znovu připravujeme pro svoje kamarády a známe kovářský den. V minulosti se kování účastnili většinou muži, ale postupem času se přidaly i ženy a děti. Tímto každoročním setkáním šíříme osvětu o kovářském řemesle i mezi amatéry....
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16