Aktuality

 
 

Malá rekapitulace kovářství 2019Malá rekapitulace kovářství 2019

Přestože ještě není konec roku, udělali jsme si v našem uměleckém kovářství menší rekapitulaci, jakých kovaných výrobků jsme tento rok dělali nejvíc a které byly neobvyklé a zajímavé. Na prvním místě v četnosti jsou kované brány a kované ploty.
 

Kované koše ke krbuKované koše ke krbu

Kované koše na dřevo dotváří spolu s ostatními krbovými doplňky celkový dojem a příjemnou atmosféru kolem Vašeho krbu. Jistě oceníte malý koš postavený přímo u krbu, aby byla polínka vždy po ruce, nebo velký, umístěný třeba na terase na větší...
 

Krbové nářadíKrbové nářadí

Kované krbové doplňky patří k velmi žádanému artiklu našeho uměleckého kovářství, protože jsou nezbytnou součástí topení v krbu a současně působí stylově a dekorativně. K nejčastěji používaným patří kovaná lopatka, háček, vidlička a smetáček.
 

Kované mřížky, krbové nářadí, koše na dřevoKované mřížky, krbové nářadí, koše na dřevo

Krb nebo krbová kamna jsou v dnešní době velmi oblíbenou alternativou topení nejen doma, ale třeba i v kavárnách a restauracích. Je příjemné posedět si s šálkem výborné kávy nebo voňavého čaje u praskajícího ohně.
 

Historie kovářstvíHistorie kovářství

Kovářské řemeslo provází lidstvo tisíce let. První důkazy o tom, že se lidé pokoušeli opracovávat železo, pocházejí z 3. tisíciletí před naším letopočtem. Skutečně velký rozmach zažilo kovářství ve 12. století před naším letopočtem a začala...
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  
 
 
 

© 2019 - Umělecké kovářství Mittner, Umělecké kovářství Praha, On-line marketing - Marketingwebu.cz
Krbové nářadí, kované kliky, kované ploty