Aktuality

Aktuality
 
 

Kovaná zrcadla do interiéruKovaná zrcadla do interiéru

V každé domácnosti nesmí chybět pořádné zrcadlo. Nejlepší je však to z uměleckého kovářství Mittner. Kované rámy zrcadel,které si můžete prohlédnout na několika fotografiích jsou ručně kované přímo u nás v dílně. Vždy dbáme na to, aby se rámy...
 

Kovaný altán do zahradního arboretaKovaný altán do zahradního arboreta

Nedávno byl dokončen kovaný zahradní altán s měděnou střechou. Tento zahradní altán má ocelovou konstrukci, která je žárově pozinkována. Jako vrchní nátěr je použitý italský Unifer v odstínu kovářská čerň.
 

Kované zábradlí a brány se zlacenímKované zábradlí a brány se zlacením

V říjnu 2017 byla předaná zakázka na které jsou více jak 2 tuny železa.  Jednalo se o pěkné kovářské výrobky, které jsme dělali dle vzoru,který si vybral sám zákazník, a byly doplněny o zlacené detaily. 
 

Kování pro vinařeKování pro vinaře

V našem kovářství často vyrábíme doplňky do vinných sklepů. Každý sklep je trochu jiný a to nás baví. Vinaři často nechávají provedení na kovářích a na několika fotografiích si můžete prohlédnout poslední realizace.
 

V jednoduchosti je krásaV jednoduchosti je krása

Na několika fotografiích Vám představím kované oplocení s doplňky před rodinný dům. Zvolil jsem jednoduché řešení s některými kovanými detaily, které podtrhnou celou zakázku.
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11