Aktuality, strana 8

Aktuality, strana 8
 
 

Kované zábradlí balkónůKované zábradlí balkónů

Minulý týden dokončilo naše kovářství balkónové zábradlí na starším rodinném domě,který prochází celkovou rekonstrukcí. Domy z 80 let minulého století pomale dosluhují a majitelé se na nás obracejí s výrobou nových kovaných zábradlí.
 

Vybavení vinných sklepůVybavení vinných sklepů

Umělecké kovářství Mittner dodává veškeré kování k vybavení vinného sklepa. Jedná se především o různá kovaná světla, kované svícny , kované držáky na koštýře, stojany na vína, kované kliky, kované panty atd....
 

Kolo pro radostKolo pro radost

Inspiroval mě pan Zimovčák, který jezdí na takovém kole po celém světě a dává si vysoké cíle. I já jako kovář si dávám vysoké cíle,tak jsem si od něho půjčil závodní speciál a začal přemýšlet o výrobě.
 

Jak vznikal závěs na orchidejeJak vznikal závěs na orchideje

Zákazník si u nás objednal závěs na orchideje,který má být 2,5 metru vysoký, má být zavěšen v 15 metrech na dřevěné konstrukci a má být celkově vzdušný. Byla to pro naše kovářství výzva , a tak jsme se pustili do práce.
 

Kované detaily v zámečnické práciKované detaily v zámečnické práci

V kovářství Mittner si můžete objednat i atypické zámečnické výrobky, které jsou v některých detailech provedení ozdobeny kovanými detaily. Ne na všechny objekty se hodí klasická ruční kovářská práce.
 

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16