Umělecké kovářství Brno, Praha

 

Naše kovářství najdete 15 km od Brna. Kombinujeme tradiční kovářské řemeslo s novými technologiemi a špičkovými povrchovými úpravami. Po více jak 40 letech zkušeností a praxe za námi zůstává nespočet kovaných výtvorů po celé české republice, ale i v zahraničí.
Naše země je tak malá, že to všude máme kousek. Je nám jedno jestli děláme v Brně a na jižní Moravě, nebo v Praze a okolí. Zakládáme si na originalitě, vysoké kvalitě a preciznosti provedení, ale také na individuálním a vstřícném přístupu ke každému zákazníkovi. Dokážeme zpracovat výrobky inspirované historií, rekonstruovat a renovovat díla starých kovářských mistrů, ale stejně nás těší a baví tvořit moderní a nevšední výrobky.
V široké galerii výrobků najdete fotografie kovaných plotů a bran, kované zábradlí, kování na dveře a vrata, kliky, panty, krbové nářadí, rošty, grily, rožně a koše na dřevo.
Jsme specialisté na vybavování interiérů, kde od nás můžete mít kovaný nábytek, kované postele, svícny, světla nebo kované lustry. Vinařům vybavujeme jejich vinné sklepy kójemi na víno, závěsy na koštýře, mřížemi a ostatními doplňky.
V nemalé míře a rádi děláme zahradní kované plastiky a objekty. Zde se nejvíce projevuje naše tvůrčí preciznost a kreativita. Držáky na květiny najdete na našich stránkách v několika provedeních.
Umíme i restaurovat historické památky a jsme držiteli osvědčení jako specialisté pro památkovou obnovu, kterou nám udělil Národní Památkový ústav.
Mnoho z Vás si myslí, že kovářské řemeslo je jen o výrobě historických a dobových předmětů. Není tomu tak. O tom svědčí naše moderní zpracování kovářských detailů, které zapracujeme do návrhů i do těch nejmodernějších domů.
Každému zákazníkovi dokážeme poradit a navrhnout to co hledá. Vaše zpětná vazba je pro nás hnacím motorem a jsme rádi, že se k nám vracíte.

 
Umělecké kovářství Praha Kovářství Mittner se podílí na renovacích mnoha historických děl i v Praze. A to i díky tomu, nám bylo Národním památkovým ústavem vydáno osvědčení: KOVÁŘ – SPECIALISTA PRO PAMÁTKOVOU OBNOVU. Zajímavá pro nás byla nejen práce na starých měšťanských... Specialista pro památkovou obnovu Firma Mittner - umělecké kovářství je držitelem osvědčení č. 01109 * kovář - specialista pro památkovou obnovu * které vydal Národní památkový ústav v Praze. Videa Zde si můžete prohlédnout kovárnu, dále se můžete projít naší prodejnou a podívat se, jak se zakázky u nás vyrábějí. Uvidíte zde kováře při práci.
© 2024, Umělecké kovářství Mittner - Brno, Marketing: Marketingwebu.cz