Umělecké kovářství Mittner

Sdílet na:
 

V dnešní dlouhodobě přetechnizované době zaměřené na kvantitu se stále více lidí vrací ke kvalitě, ručně dělaným výrobkům, dokáže ocenit jejich originalitu a vnímá lidskou energii do nich vloženou. Ať už je to kvalitní a poctivé doma uvařené jídlo, ručně pletený svetr, produkty od farmáře a tak dál. V oboru uměleckého kovářství právě tohle nabízí naše dílna - umělecké kovářství Mittner v Rajhradicích u Brna.

U nás každý zákazník najde vstřícný individuální přístup. Dokážeme poradit s realizací od počátečního návrhu až po konečnou montáž. Nejlepší reklamou jsou pro nás stovky spokojených zákazníků, kteří se k nám vracejí a dále nás doporučují. Vědí, že u nás najdou prvotřídní kvalitu od výběru materiálu, zpracování, ošetření vhodnou povrchovou úpravou i preciznost při závěrečném osazení.

Jsme schopni vyrobit téměř cokoliv. Často žádané jsou kované plotykované brány, k nimž zajistíme i pohon, branky a kované zábradlí. Ve fotogalerii na našich webových stránkách si můžete prohlédnout nejen tyto výrobky. V dalších kategoriích najdete například kovaný nábytek, plastiky, kované doplňky pro vinaře, svícny, krbové nářadí a mnoho dalšího.

Styl provedení vždy přizpůsobíme dané nemovitosti a vkusu majitelů. Z naší kovářské dílny vzešlo nespočet dobových kusů například při renovaci historických objektů, stejně rádi ovšem děláme moderní styl s čistými liniemi, bez výrazného zdobení. Právě na nich vynikne preciznost a čistota provedení.

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá a žene nás vpřed. Jsme rádi, že se k nám vracíte a doporučujete nás dále. Děkujeme Vám! Vaše umělecké kovářství Mittner.

Naším cílem je být žádaným uměleckým kovářstvím v Praze, kde jsme realizovali spoustu zakázek.

 
 
© 2024, Umělecké kovářství Mittner - Brno