Umělecké kovářství Mittner

Sdílet na:
 

Do našich výrobků vkládáme kus svého srdce a věříme, že je to znát. V každém svícnu, v každém kousku mříže či zábradlí, který vzejde z naší kovárny, je obrazně řečeno i kousek nás samotných.

Kvalita našich výrobků a spokojenost zákazníků jsou u nás na prvním místě. Proto také spolupracujeme s ověřenými firmami zabývajícími se povrchovou úpravou. Můžete si být jisti, že kvalita bude vždy prvotřídní a naše kované výrobky bez problémů odolají povětrnostním vlivům a ani během let neztratí nic na své kráse. Z důvodu velkého množství poptávek z Čech jsme začali nabíet i služby uměleckého kovářství v Praze.

Co umíme?

Jsme schopni vyrobit takřka cokoli. Pro inspiraci si můžete prohlédnout naši fotogalerii, samozřejmě se nebráníme ani zcela specifickým zakázkám na míru.

U posuvných a otočných bran zajistíme i jejich dálkové ovládání. Kompletní realizace od návrhu až po montáž výrobku je samozřejmostí.

Řídíme se rčením „náš zákazník, náš pán“, a proto pro vás, naše zákazníky, děláme vše. Nezávazná konzultace je naprostou samozřejmostí, stejně jako včasné dodání a vysoká kvalita konečného výrobku.

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá a žene nás vpřed. Jsme rádi, že se k nám vracíte a doporučujete nás dále. Děkujeme Vám! Vaše kovářství Mittner.

Naším cílem být známým uměleckám kovářstvím i v Praze, kde jsme realizovali již spoustu zakázek. 

 
 
 

© 2021 - Umělecké kovářství Mittner, Umělecké kovářství Praha, On-line marketing - Marketingwebu.cz
Krbové nářadí, kované kliky, kované ploty