Vybavení vinných sklepů z kovářství Mittner

Sdílet na:
 

Vstup do vinného sklepa nebo archivu vín chráněný a ozdobený kovanou mříží přiláká pohled nejednoho zákazníka. K tomu ladící kované zábradlí nebo madlo na schodišti, kliky a kování na dveřích, stojany a věšáky na odkládání kabátů, kované stojany na deštníky atd., doplňují celkový dojem. Tyto všechny kovářské práce si můžete objednat v našem kovářství.

Kromě dobrého  vína pomáhají dotvářet příjemnou atmosféru posezení také naše kované lustry a lampy, menší i velké kované svícny, kované plastiky a další interiérové kované doplňky pro vinaře. Pověstnou třešinkou na dortu je kovaný nápis nebo vývěsní štít poutající pozornost již z dálky. Tak jako každé víno je jiné a každý dává přednost něčemu jinému – někdo má rád plné a silné víno, někdo lehčí, sladší, sušší, v uměleckém kovářství Mittner se vždy snažíme styl kovaných doplňků přizpůsobit osobnosti konkrétního vinaře.

Ve fotogalerii se můžete přesvědčit, že možností je spousta. Od jednoduchých a účelných kovaných doplňků až po zdobené a velmi detailně propracované. Každý z nich má něco do sebe a každý je jedinečný, stejně jako vinaři, pro které je v uměleckém kovářství vyrábíme.

vybavení vinných sklepů

kované zábradlí

kované doplňky do vinného sklepa

 
 
 

© 2021 - Umělecké kovářství Mittner, Umělecké kovářství Praha, On-line marketing - Marketingwebu.cz
Krbové nářadí, kované kliky, kované ploty