Krbové nářadí - doplňky ke krbu

Sdílet na:
 

Stále více domácností volí jako velmi příjemnou alternativu topení krb nebo krbová kamna. Tento praktický doplněk interiéru dokáže navodit velmi příjemnou atmosféru, protože teplo ohně krásně zahřeje, působí relaxačně, interiér působí útulněji a domáčtěji.

V uměleckém kovářství Mittner najdete mnoho různých krbových doplňků, jež Vám usnadní práci, pomohou udržovat pořádek a stylově doplní Váš interiér. Menší kované koše na dřevo vhodné přímo ke krbu, velké koše nebo kované boxy na ukládání většího množství dřeva například na terase, měchy, kované krbové nářadí - nejčastěji žádané jsou lopatka, smetáček a pohrabáč. Podle potřeby a požadavků zákazníka bývá toto základní krbové nářadí doplněno ještě o kovaný bodec nebo kované kleště pro lepší manipulaci se dřevem. Ne tak často žádaným, ale velmi krásným doplňkem, je kovaná zástěna před otevřený krb.

Na našem webu si můžete prohlédnout krbové doplňky z naší dílny. Podle Vašich prostorových možností si můžete zvolit, zda si vyberete kované nářadí se stojanem nebo zavěšené na zeď, typ a velikost kovaného koše na dřevo, kovaný stojánek na krbové sirky a další.

Kované krbové doplňky mohou být také krásným a originálním dárkem pro vaše blízké, přátele a známé. V našem uměleckém kovářství vám vyrobíme doplňky ke krbu podle vašeho přání.

kované krbové doplňky