Balkonové zábradlí

Sdílet na:
 

Balkonové zábradlí je důležitým stavebním prvkem. Pevně ohraničuje pochozí plochu a podporuje bezpečný provoz, může kombinovat stínící techniku a zároveň podtrhuje vzhled celého objektu. Nabízíme vám odborné zpracování návrhu i realizaci. Balkonové zábradlí zhotovíme v rámci novostavby i rekonstrukce.

 

Balkonové zábradlí je důležitým stavebním prvkem. Pevně ohraničuje pochozí plochu a podporuje bezpečný provoz, může kombinovat stínící techniku a zároveň podtrhuje vzhled celého objektu. Nabízíme vám odborné zpracování návrhu i realizaci. Balkonové zábradlí zhotovíme v rámci novostavby i rekonstrukce. Zabýváme se velkými projekty panelové výstavby, naše služby samozřejmě nabízíme i novým projektům rodinných domů nebo provozoven.

Vysoká úroveň bezpečnosti

Zábradlí musí splňovat přísné normy. Pomůžeme vám navrhnout ideální vzhled a řešení zábradlí, které dokonale vyhoví konkrétním možnostem. Kotvení zábradlí vedeme s ohledem na objekt tak, aby nová konstrukce nenarušila statiku pochozí plochy, nesmí překračovat váhové limity. Zásadní je také volba výšky zábradlí i případné rozteče mezi jednotlivými výplněmi.

Vybíráme materiály, které kombinují optimální vlastnosti na dlouhou životnost. Důležitá je tvarová a barevná stálost, v pozdějších letech se projeví výhody výběru ušlechtilých materiálů i v jednoduché údržbě.

Dokonalé soukromí

Nejčastěji doporučujeme ocel, která se dobře přizpůsobí změnám počasí, teplotním výkyvům i spádové vodě. Moderní materiály je možné zajímavě kombinovat se sklem i dřevem. Atraktivní vzhled může ponechat zábradlí lehkou vzdušnou konstrukci, která v malém návazném prostoru neomezuje dopad přirozeného světla. Pracovat je však možné i se stínicí technikou a prostoru balkonu vytvořit soukromí, které nenaruší pohled zvenčí.

Podtrhne vzhled domu

Návrh projektu si může půjčit inspiraci v různém uměleckém směru, zajímavé možnosti nabízí rustika, inspirace historií, cizí architekturou nebo moderní stylizace. Zhotovíme zábradlí přesně podle vašich požadavků a dodáme celému domu jednotný elegantní styl.

 
© 2024, Umělecké kovářství Mittner - Brno
| Aktuality | Marketing