Točité schodiště

Sdílet na:
 

Točité schodiště s kovaným zábradlím spojující místnost s horním ochozem působí v prostoru výrazně a přitom vzdušně. Kombinace masivního dubového dřeva a kovu, s detaily pozlacenými čtyřiadvacetikarátovým zlatem, tvoří elegantní celek, jež zaujme každého návštěvníka. Výroba i realizace takového schodiště je náročná a vyžaduje velkou profesionální zručnost nejen uměleckého kováře, ale také pozlacovače a stolaře. Zde se spolupráce vydařila a výsledkem je tohle krásné dílo. V našem kovářství se specializujeme na složité výrobky a jsme na ně patřičně vybaveni nejenom mentálně,ale i strojně. Různá kovaná zábradlí a schodiště z naší kovářské dílny najdete také ve fotogalerii.

Na schodišti i zábradlí jsou vypracované detaily,které pak tvoří hodnotu celého díla. Tyto detaily jsou velice důležité v celkovém pojetí díla , které je dominantou celého prostoru . Každého kdo vstoupí do místnosti ,schodiště ihned zaujme svou mohutností, ale zároveń elegancí. Rádi tyto schodiště řešíme v předstihu s architekty,kteří realizují celý interiér.

Příště to můžete být právě Vy co nás budete potřebovat. Na to jsme u nás v kovářství připraveni. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoliv dotazem ohledně točitého schodiště a jeho provedení.

točité schodiště celek

točité schodiště detail

točité schodiště polocelek