Kované prvky ve stavebnictví v dnešní době

Sdílet na:
 

Znáte ten pocit, když vidíte něco, co vás zaujme, jste nadšení a máte pocit, že je to přesně to, co chcete? Zaměříte na to svoji pozornost, všímáte si podobných věcí ve svém okolí, hledáte na internetu a najednou zjistíte, že si nedokážete vybrat. Tohle se vám snadno stane, když navštívíte webové stránky uměleckého kovářství Mittner. Jsou typy domů, ke kterým se jednoznačně hodí určitý styl a je jednodušší rozhodnout se pro konkrétní kovaný plot, k němu ladící kovanou bránu a branku případně další kované prvky. Jsou ovšem domy, ke kterým se hodí téměř cokoliv a teprve výběrem doplňků mu vdechneme určitý ráz. Při řešení stavby či rekonstrukce architekt většinou vytvoří pouze základní koncept stavby a v projektové dokumentaci nejsou řešeny úplné detaily. Pokud majitel nemá jednoznačnou představu, volba nemusí být snadná.

kovaný plot

V našem uměleckém kovářství s vámi rádi poradíme, probereme různé možnosti a varianty, připravíme vám návrh na míru tak, aby výsledkem byla naprostá spokojenost a jistota, že jste si vybrali to pravé. Naše návrhy můžeme vkreslit do fotografií pro lepší představu, jak budou kované prvky na vašem domě vypadat. Společně vybereme i vhodnou povrchovou úpravu a barevnou variantu pro váš dům.  Vzorníky barev dnes nabízí velké množství odstínů a různých patin.

Umělecké kovářství má tu výhodu, že se dokáže přizpůsobit každé době a každému stylu. Kov se dá dobře kombinovat s jinými materiály jako je dřevo, kámen, sklo a další.

Naše kovářství se snaží vždy mít jednotný koncept a jasné detaily, které v různých obměnách přenese do jednotlivých kovaných výrobků. Když pak procházíte již dokončeným domem, je patrné, jak na sebe jednotlivé prvky pěkně navazují a vše do sebe příjemně zapadá.

kovaný plot, branka i brána

 
 
© 2024, Umělecké kovářství Mittner - Brno | Aktuality | Marketing