Kované ploty

Sdílet na:
 

Kované ploty spolu s kovanými branami tvoří velkou část produkce uměleckého kovářství Mittner. Od počátku 90. let, kdy byla firma založena, obliba kovaných plotů neustále stoupala a ani v současnosti se na tom nic nemění. Kované ploty z naší dílny zdobí nemovitosti po celé České republice, na Slovensku, ale i v dalších evropských zemích. Zákazníci oceňují originalitu každého z nich, nespornou výhodou je kvalitní povrchová úprava zaručující dlouhá léta užívání bez starostí s údržbou. Dalším pozitivem je možnost rozfázování práce a dodávky podle stavební připravenosti a potřeb zákazníků. Někdy se jedná o jednorázovou zakázku s dodáním určitého kovaného prvku, nezřídka však jde o dlouhodobější spolupráci, kdy postupně dodáváme a průběžně doplňujeme více kovaných výrobků. Záleží na majiteli nemovitosti, zda postupuje od interiéru směrem ven nebo opačně.

kovaný plot

 

U každé zakázky je pro nás samozřejmostí individuální přístup. Před začátkem realizace se se zákazníky sejdeme v našem uměleckém kovářství. Vyslechneme si jejich představu, probereme možnosti, zvolíme styl, případně pomůžeme s výběrem. Poté se sejdeme na místě budoucí realizace, kde proběhne zaměření, vyřešíme technickou stránku a doladíme detaily.

 

Pro kovaný plot lemující pozemek je potřeba připravit určitý základ. Také záleží na tom, zda jednotlivé plotové dílce budou umístěny mezi zděné sloupky nebo jaké uchycení bude zvoleno. Ideální je, když technické detaily můžeme probrat přímo se stavbyvedoucím. Zákazník je tím ušetřen starostí a může řešit pouze tu příjemnější, estetickou stránku.

kovaný plot