Kované plastiky

Sdílet na:
 

Ne vše, co máme, musí být nutně pouze praktické. Lidé se odjakživa rádi obklopují i věcmi, jejichž účelem je potěšit, zdobit, dělat radost a dotvářet prostředí, v němž se cítíme dobře. Tak jako ženu zdobí například šperk, náš domov zdobí obrazy, sochy, ale také třeba kované plastiky. To je velmi specifická a zajímavá část kovářské práce. Zatímco u užitkových výrobků klademe velký důraz na účelnost, u kovaných plastik můžeme plně uplatnit našeho tvůrčího ducha, fantazii, kreativitu, umělecké vyjádření.

Kované plastiky jsou pro zákazníka většinou symbolem něčeho konkrétního – něčeho, k čemu má citový vztah, co je mu blízké. Každý umělec, kterým dobrý umělecký kovář je, dokáže vystihnout tu základní esenci, zdánlivě nepatrnou nuanci toho, co má jeho dílo vystihovat a zákazníkovi symbolizovat.

Na našem webu si můžete prohlédnout kované plastiky a sochy, které přinesly bez nadsázky několikanásobné potěšení. Naše, při jejich výrobě, radost majitele a následně naše mnohdy až dojetí z reakcí zákazníka.

kované plastiky

kovaná plastika