Kované držáky na květiny

Sdílet na:
 

Kované závěsy na truhlíky, stojánky, či držáky na květiny jsou další oblíbenou kategorií.  Tento zdánlivě nenápadný kovaný výrobek má kromě praktického účelu také krásnou symboliku propojení mužského a ženského principu. Křehká krása květin chráněná pevným a stabilním kovem. Jednou z variant jsou kované zábrany na okenním parapetu bránící přepadávání truhlíků a květináčů. Podle typu domu je možné zvolit variantu jednoduché kované tyčky nebo naopak zdobnější a výraznější kovaný prvek, který bude působit dekorativně i v zimním období bez květin.

kovaná okenní zábrana na truhlík

Elegantně působí varianta držáků na květiny zakomponovaná přímo do kovaného zábradlí například na balkoně nebo terase. Na stránkách www.mittner.cz se můžete podívat na konkrétní realizace u zákazníků.

Pokud se vám líbí kované doplňky v interiéru, i tady pro vás máme varianty. Kovaný závěs na květiny uchycený na strop nebo na stěnu, kovaný stojan či stolička na postavení květin, kovaná stěna na květiny předělující prostor… ani tady se fantazii meze nekladou. V našem uměleckém kovářství můžeme společně najít tu správnou originální variantu přesně pro vás.

kovaný závěs na květiny