Kované brány s dřevěnou výplní

Sdílet na:
 

Umělecké kovářství Mittner vyrábí i brány s dřevěnou výplní. Spojení kovu a dřeva je u nás velmi oblíbené a dělá se v mnoha provedeních jak barevných,tak designových. Podstatou je neprůhlednost do objektu z uličního traktu.Naše kovářství spolupracuje s několika truhláři,kteří dodávají výplně do kovaných bran.

Dřevo se používá většinou tvrdé /buk,dub / Toto odolává velmi dobře povětrnostním podmínkám. Je vždy opatřeno kvalitními lazurami a barevné provedení si zákazník vybírá dle předloženého vzorníku. Používáme vždy ty nejkvalitnější materiály,protože se to jednoznačně vyplatí. Dřevo neustále pracuje a je potřeba jej dokonale ošetřit. Jako specialita naší firmy je dokonalé osazení desek do rámu. Máme vypracované provedení, které umožní deskám pracovat tak,aby se v rámu nezduřovaly a neprohýbaly se vlivem povětrnostních podmínek. Vše pracuje na systému plovoucích desek. Osazení desek do kovaných rámů není tak jednoduché jak by se na první pohled mohlo zdát.

V našem kovářství najdete odbornou pomoc, pokud se rozhodnete pro provedení dřevo a kov. Nebojte se obrátit na firmu Mittner-kovářství,která má dlouholeté zkušenosti s takovouto výrobou. Na přiložených obrázcích je několik provedení kovaných bran v kombinaci dřevo a kov.

kované brány se dřevem

kované brány s dřevěnou výplní

kované brány v kombinace se dřevem

 
 
© 2024, Umělecké kovářství Mittner - Brno | Aktuality | Marketing