Co dělá kovář v létě?

Sdílet na:
 

Léto – čas dokončování stavby, stěhování – a také čas dolaďování detailů domu, zejména potom čas oplocení. V tomto období přijímáme v našem uměleckém kovářství spoustu zakázek na kované ploty a brány a k nim ladící doplňky.

Kované schránky, čísla domu atd. Není snadné vyhovět požadavkům každého zákazníka, ale v uměleckém kovářství Mittner se vždy snažíme hledat varianty a cesty k oboustranné spokojenosti. Každý pozemek, dům i zákazník jsou naprosto jedineční a z toho vychází i naše práce. Kovaný plot na míru zákazníkovi, k tomu ladící kovaná brána – pojezdová nebo otevírací – vyžaduje vždy nějaký čas.

Změnit nátěr fasády není kdykoliv problém, ale kované oplocení, to je investice často přesahující generace. Proto všemu věnujeme v našem uměleckém kovářství Mittner společně se zákazníkem od prvotního návrhu až po konečnou realizaci dostatek času, aby si byl zákazní naprosto jistý, že právě tenhle styl kovaného plotu a právě tahle kovaná brána je přesně to „pravé ořechové“.

Obraťte se na naše odborníky s mnohaletou praxí. Nebudete litovat. Recenze našich zákazníků, kteří se k nám vracejí a doporučují nás dále jsou pro nás nejlepší zpětnou vazbou a pro Vás nejlepším doporučením.

kované ploty a brány

kovaná brána

kovaná branka

 
 
© 2024, Umělecké kovářství Mittner - Brno | Aktuality | Marketing