Brány otočné a pojezdové ručně kované

Sdílet na:
 

Umělecké kovářství Mittner je specialistou na kované brány a jejich kompletní dodávky. Brány jsou ve většině případů součástí oplocení pozemku. Brána jakožto i celé oplocení není jed designovou záležitostí,ale především ohrazuje soukromí majitele pozemku. V našem kovářství vyrábíme brány otočné i pojezdové. Ve většině případů jsou poháněny elektropohonem, ale není to vždy podmínkou.

Na několika fotografiích níže si můžete prohlédnout bránu samonosnou pojezdovou, která má délku 9 metrů , dále bránu která je poháněna dvěma motory současně, ale i bránu s podzemním uložením motorů a v neposlední řadě bránu,která je ovládána pouze ručně. U ručně ovládané brány bych zmínil nutnost středové zástrče, která zabraňuje otevření pevného křídla. V druhé polovině brány je zámek s klikou.

Na našich www.stránkách v kategorii ploty a brány najdete mnoho realizací našich kovaných bran, dále zde najdete i krátká videa jak se brány otevírají na různé druhy pohonů. Každá brána potřebuje před realizací stavební připravenost a tak se obra´tte na odborníky. My Vám rádi bezplatně poradíme.

pojezdová kovaná brána s elektropohonemotočná kovaná bránakovaná brána s brankoubrána kovaná