Autobusové zastávky Rajhradice

Sdílet na:
 

Před necelými třemi měsíci oslovilo naši firmu Umělecké kovářství Mittner zastupitelstvo obce Rajhradice s návrhem, zda bychom mohli pro obec vytvořit autobusové zastávky. Zásadní samozřejmě bylo, aby byly pro obec cenově dostupné, ale jinak nám zastupitelstvo nechalo volnou ruku, jak zastávky výtvarně pojmout.

Obec Rajhradice je naším domovem a zázemím. Chtěli jsme udělat zastávky, které budou zajímavé a budou se líbit především našim sousedům, kamarádům a všem lidem z Rajhradic, ale současně aby i projíždějící naše zastávky zaujaly.

Přestože jsme počítali s tím, že ne každému se trefíme do vkusu, doufali jsme, že většina bude spokojená. Reakce ovšem zdaleka předčily naše očekávání.

Po dokončení a prvním zveřejnění fotografií na internetu se strhla doslova lavina komentářů, sdílení a reakcí nejen od obyvatel Rajhradic, ale téměř z celé republiky. Největším překvapením byl pro nás zájem médií – novin, rozhlasu, proběhly i reportáže v České televizi a v televizi Barrandov.

Jsme velmi rádi, nejen že se zastávky líbí, ale že se díky nim mohla zviditelnit i naše obec.

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10122427178-udalosti-v-regionech-brno/318281381990507-udalosti-v-regionech/obsah/618336-netradicni-zastavky

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/regiony/2472373-zastavka-jako-umelecke-dilo-v-rajhradicich-bude-cekani-na-autobus-prijemnejsi

 

autobusová zastávka celek

autobusová zastávka Rajhradice

autobusová zastávka Rajhradice detail

autobusová zastávka Rajhradice znak

 
 
© 2024, Umělecké kovářství Mittner - Brno | Aktuality | Marketing