Umělecké kovářství Mittner

Umělecké kovářství Mittner
Sdílet na:
 

Do našich výrobků vkládáme kus svého srdce a věříme, že je to znát. V každém svícnu, v každém kousku mříže či zábradlí, který vzejde z naší kovárny, je obrazně řečeno i kousek nás samotných.

Kvalita našich výrobků a spokojenost zákazníků jsou u nás na prvním místě. Proto také spolupracujeme s ověřenými firmami zabývajícími se povrchovou úpravou. Můžete si být jisti, že kvalita bude vždy prvotřídní a naše kované výrobky bez problémů odolají povětrnostním vlivům a ani během let neztratí nic na své kráse.

Co umíme?

Jsme schopni vyrobit takřka cokoli. Pro inspiraci si můžete prohlédnout naši fotogalerii, samozřejmě se nebráníme ani zcela specifickým zakázkám na míru.

U posuvných a otočných bran zajistíme i jejich dálkové ovládání. Kompletní realizace od návrhu až po montáž výrobku je samozřejmostí.

Řídíme se rčením „náš zákazník, náš pán“, a proto pro vás, naše zákazníky, děláme vše. Nezávazná konzultace je naprostou samozřejmostí, stejně jako včasné dodání a vysoká kvalita konečného výrobku.

Vaše zpětná vazba je pro nás důležitá a žene nás vpřed. Jsme rádi, že se k nám vracíte a doporučujete nás dále. Děkujeme Vám!

Naším cílem být známým uměleckám kovářstvím i v Praze, kde jsme realizovali již spoustu zakázek.