Prodejna - kované výrobky Brno

Sdílet na:
 

PRODEJNU JSEM OTEVŘEL PŘED 21 LETY A NAVŠTÍVILO JI TISÍCE SPOKOJENÝCH ZÁKAZNÍKŮ.

Často jsem se setkával s názorem, že kovář je jen člověk, který dovede okovat koně...
V naší prodejně můžete vidět, že dobrý umělecký kovář dokáže ze železa vyrobit prakticky vše - od kovářského hřebíku,  přes kovanou figuru až po barokní zlacený portál. Můžete si u nás zakoupit menší ručně kované výrobky jako jsou světla, kliky, kovaný nábytek, krbové soupravy, kované plastiky, interiérové doplňky, svícny, zvonice a mnoho dalších kovaných výrobků. Větší nebo specifické výrobky si můžete v prodejně přímo objednat na zakázku - například kované ploty a brány, kované mříže, kašny, lucerny atd.

Na prodejně jsou soustředěny rovněž knihy s kovářskou tématikou, ve kterých jsou tisíce obrázků ze všech oblastí kovářského řemesla. Pokud ještě nemáte zcela jasnou představu, jak by měla vypadat vaše brána, plot, zábradlí nebo jakýkoliv jiný kovaný výrobek, můžete se u nás inspirovat.  Ve vystavených knihách jsou publikovány práce předních českých i zahraničních mistrů kovářského řemesla.

Otevírací doba:  po - čt  9 - 17 hod
   pá  9 - 15 hod
    

 

Kontakt : 777 114 111

 

 

Kované výrobky jsou v prodejně průběžně obměňovány, doplňovány a nahrazovány novou kolekcí,  protože se držíme přísloví:

"Pokaždé udělej věc novou a zajímavou, jen v tom najdeš svoje uspokojení."

 
 

© 2021 - Umělecké kovářství Mittner, Umělecké kovářství Praha, On-line marketing - Marketingwebu.cz
Krbové nářadí, kované kliky, kované ploty