Kované ploty a brány

Sdílet na:
 

Oplocení každé nemovitosti je vizitkou jejího majitele. Kované ploty a brány jsou nejčastěji používané , nejen pro svoji estetickou krásu,ale také pro dlouhou životnost. Kvalitní kované ploty, které vyrábíme v našem kovářství si můžete prohlédnout na našich webových stránkách, kde najdete desítky fotografií z našich realizací. Dokážeme nejenom dobře poradit, ale i kvalitně ve své výrobě udělat. Kované ploty , kované branky a brány realizujeme po celé České republice.

V mnoha městech máme obchodní partnery, kteří zabezpečují servis a pohon kovaných bran vyrobených v uměleckém kovářství Mittner. Brány necháváme pohánět kvalitními elektro pohony německé a italské výroby. Každá nemovitost má odlišný charakter a architekturu. Nebojte se obrátit na naše odborníky, ti Vám zcela zdarma a rádi poradí s vhodným výběrem oplocení, pohonů pro Váši nemovitost.

Ukážeme Vám i vhodné barvy do venkovního prostředí. Tyto barvy jsou ve vysoké kvalitě a často je doplňujeme i kovářskou patinou, která ještě umocní konečný efekt a dodá kovanému plotu plasticitu. Víme o čem mluvíme, protože naše práce je na trhu více jak 28 let.

kované ploty

kovaný plot - noty

kovaný plot s brankou

kovaná brána

kovaná brána

 
 
 

© 2021 - Umělecké kovářství Mittner, Umělecké kovářství Praha, On-line marketing - Marketingwebu.cz
Krbové nářadí, kované kliky, kované ploty